Про мене

Привіт!
Мене звати Тетяна. Я - філолог, перекладач і викладач іноземних мов. Із задоволенням розділю з Вами мої знання та досвід!

Хто я

Мене звати Тетяна. Я - філолог, перекладач і викладач іноземних мов. Із задоволенням розділю з Вами мої знання та досвід!

Почала вивчати мови ще в дитинстві, завдяки моїй бабусі, також філологу. Саме вона познайомила мене зі «світом слова», і я зацікавилась вивченням найважливішого засобу спілкування – мовою.

Свій професійний шлях розпочала у ролі репетитора спочатку для друзів і знайомих, потім працювала вчителем на заміну у школі та на курсах іноземних мов, а згодом стала викладачем в університеті М.П. Драгоманова, в інституті перепідготовки та підвищення кваліфікації.
Паралельно з цим, працювала послідовним перекладачем, надавала послуги письмового перекладу, редагування, транскрибації.  

Моїми студентами були люди різних професій і з різних сфер діяльності. Я мала задоволення бути викладачем для співробітників компаній:
- Спортленд
- МАУ
- Сім’ї ресторанів Д. Борисова

- Телеканалу 1+1
- Польської компанії Reserved
- Британської фармацевтичної компанії GSK

Співпрацювала як перекладач з компанією Preply та кінологічною спілкою України (UKU, FCI).

Також готувала студентів до складання тесту ЗНО,  навчання в Канаді, переїзду в США та Німеччину.

Моє життєве кредо - індивідуалізм і здоровий егоїзм, тому вважаю найкращим і найефективнішим методом вивчення мови у форматі «один-на-один», коли все лише для Вас. Віддаю перевагу оффлайн заняттям, бо вірю в живу взаємодію між людьми.  

Я - це не курс, не марафон, не навчання в телеграмі чи на платформі, де кількість має значення. Я –  це навчання людини людиною. Основним для мене є складений під Вас план та подолання Вами мовного бар'єру.

Тож, я готова ділитися з Вами інформацією, яку Ви зможете трансформувати у знання.

До зустрічі!

Послуги перекладу

Робочі мови: англійська, німецька, іспанська

літературний
спеціалізований
інше

Вивчення мов

Англійська (A2-B2). Іспанська та німецька (A1-B2)

англійська мова
німецька мова
іспанська мова

Зв'язатись зі мною

Будь ласка, заповніть контактну форму, якщо у Вас виникли запитання чи пропозиції

TOP